Stawiamy na ekologię!

Coraz większa świadomość dotycząca zagrożeń naszego środowiska spowodowała, że pragniemy jeszcze bardziej skupić się na byciu eko. Dbając o przyszłość naszą i naszej Lili, postanowiłyśmy w miarę możliwości ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować z naszych produktów sztuczne, plastikowe materiały. Niestety nadal stoją przed nami pewne ograniczenia, np. nie mamy możliwości zamiany silikonowego wypełnienia do zabawek na naturalne, gdyż nie udało nam się znaleźć odpowiednika, który byłby równie lekki, przewiewny, łatwy do utrzymania w czystości i hypoalergiczny.

Stawiając na ekologiczny sklep, zajmujemy się także kwestią wysyłek, gdyż jest to nieodłączny element sklepu internetowego. Rezygnujemy z zawijania przesyłek w folię stretchową, w zamian za to będziecie otrzymywać paczuszki zawinięte w papier, lub zapakowane w kartonowe pudełka nadające się do powtórnego wykorzystania.

Myśląc o ekologii staramy się dokładnie opisywać nasze produkty, tak by wyeliminować zwroty (do których oczywiście macie pełne prawo), spowodowane innym wyobrażeniem naszych wyrobów. Mniejsza ilość niepotrzebnych przesyłek z pewnością będzie korzystna dla naszego środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *