Zwroty i wymiany

Przede wszystkim bardzo nam zależy, żebyście byli zadowoleni ze swoich zakupów! Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie jesteście, zrobimy wszystko by to naprawić – odezwijcie się do nas na mabezihandmade@gmail.com

W przypadku wszystkich zakupionych u nas produktów obowiązują następujące warunki:

ZWROT PRODUKTU

„Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny.” Oznacza to, że od momentu otrzymania zamówienia masz 14 dni na jego zwrot lub wymianę. Napisz do nas najszybciej jak to możliwe, jeśli chcesz dokonać zwrotu. Po upłynięciu 14 dni od momentu doręczenia zamówienia nie będziemy mogli pozytywnie rozpatrzyć Twojego wniosku o zwrot lub wymianę.

W przypadku zwrotu, koszt wysyłki pokrywa kupujący. Rekomendowaną formą wysyłki jest list rejestrowany albo paczka kurierska, gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za paczki zgubione podczas wysyłki.

 

Wszystkie zwracane zamówienia powinny być odesłane na adres: 

MABEZI Izabela Flacht

ul. Płk. Dąbka 8, pok. 01

30-732 Kraków

ZWROT NALEŻNOŚCI

Po otrzymaniu zwrotu i weryfikacji paczki przez nasz zespół, wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego wniosku o zwrot. W przypadku gdy zwracany produkt będzie nosił ślady zużycia, zwrot nie zostanie przyjęty. 

Po zatwierdzeniu, należność będzie zwrócona za pomocą metody płatności, którą wybrałaś przy zamawianiu – zrobimy to tak szybko, jak to możliwe! Zwykle nie trwa to dłużej niż 5 dni roboczych.

WYMIANY

Jeśli chcesz wymienić zakupiony przedmiot – wyślij nam wiadomość na mabezihandmade@gmail.com – przeprowadzimy Cię przez cały proces wymiany!