Sprawdź jak zaczęłyśmy!

Cześć, poznajmy się!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małą, lokalną, rodzinną firmą.

  • Iza
  • Dorota
  • Magda
  • Beata

O Pracowni

Ta Pracownia powstała z potrzeby tworzenia pięknych rzeczy. Każda z nas oddaje jej część siebie – swój talent, potencjał i serce. Kochamy tworzyć nowe ładne produkty, które sprawiają nam dużo radości podczas projektowania, a także wywołują uśmiech na twarzach innych. 

Czym się zajmujemy

Głównym naszym nurtem jest produkcja torebek i plecaków. Torebka to nie tylko futerał do przenoszenia drobiazgów. Torebka to bardzo ważny element naszego stroju, dzięki któremu możemy dopełnić nasz wizerunek, nadać naszej stylizacji charakteru i wyróżnić się w tłumie.

Metoda produkcji

Nasze torebki wykonujemy zarówno metodą szydełkową, techniką makramową jak i szyjemy z tkanin i ekoskóry. Torebki wykonane techniką szydełkową i makramową są unikatowe, ręcznie wykonane i wobec tego mogą między nimi wystąpić nieznaczne różnice.

Wykorzystujemy dobrej jakości materiały i każdy produkt wykonujemy z najwyższą starannością.

Inspiracje

Śledzimy najgorętsze trendy w modzie. Jesteśmy miłośniczkami Italii, więc najczęściej tam właśnie poprzez obserwację szukamy natchnienia. 

Nasze zamiłowanie do jogi sprawia, że potrafimy znaleźć równowagę pomiędzy biegnącym wokół nas zewnętrznym światem a wewnętrznym spokojem i harmonią, co pozwala nam wczuć się w upodobania i gusty innych ludzi.

Nasze projekty

Same zajmujemy się projektowaniem naszych torebek. Proces projektowania i produkcji dla projektanta w niewielkiej firmie jest znacznie mniej skomplikowany niż przy produkcji masowej. Dlatego też jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo i komfortowo, jeśli chcesz znaleźć piękny, niepowtarzalny prezent dla swoich najbliższych, warto do nas zaglądać. Obiecujemy częste nowości i króciutkie serie produkowanych torebek i plecaków.

Produkt tylko dla Cebie

Jeżeli chcesz, by wykonana przez nas torebka lub plecak były całkowicie zindywidualizowane, wykonane specjalnie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Postaramy się sprostać wszelkim wyzwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *