O NAS

Cześć, poznajmy się!

Kim jesteśmy?

  • Magda
  • Beata
  • Iza

 O Pracowni

Każda z nas oddaje w Mabezi część siebie – swój talent, potencjał i serce. Kochamy nieszablonowe rozwiązania i formy. 

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się głównie wiązaniem splotów makramowych i szydełkowych z organicznego bawełnianego sznurka oraz ręcznym szyciem skórzanych akcesoriów.
Zgodnie z filozofią less waste do wytworzenia naszych skórzanych produktów wykorzystujemy pozostałości skór naturalnych z produkcji mebli oraz siodeł, co
 z pewnością zadowoli wielbicieli naturalnej skóry, którzy jako miłośnicy zwierząt mają w związku z używaniem naturalnych skór oczywiste dylematy. ♥

W naszej pracowni można znaleźć niepowtarzalne, niejednokrotnie szalone i ekscentryczne torebki, które z wielką pasją projektujemy i tworzymy, ale także artykuły do wystroju wnętrz oraz akcesoria dla dzieci.

Metody produkcji

Nasze projekty wykonujemy zarówno metodą szydełkową, techniką makramową jak i szyjemy z tkanin i ekoskóry. Ostatnim czasem zaczęłyśmy szyć ręcznie ze skóry (głównie Iza). Wszystkie przedmioty są unikatowe, ręcznie wykonane i wobec tego mogą między nimi wystąpić nieznaczne różnice.

Wykorzystujemy dobrej jakości materiały i każdy produkt wykonujemy z najwyższą starannością.

Inspiracje

Śledzimy najgorętsze trendy w modzie. 

Nasze zamiłowanie do jogi sprawia, że potrafimy znaleźć równowagę pomiędzy biegnącym wokół nas zewnętrznym światem a wewnętrznym spokojem i harmonią, co pozwala nam wczuć się w upodobania i gusty innych ludzi.

Nasze projekty

Same zajmujemy się projektowaniem naszych torebek. Proces projektowania i produkcji dla projektanta w niewielkiej firmie jest znacznie mniej skomplikowany niż przy produkcji masowej.

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo i komfortowo lub znaleźć piękny, niepowtarzalny prezent dla swoich najbliższych, warto do nas zaglądać.

Produkt tylko dla Ciebie

Skontaktuj się z nami. Zrobimy Twój projekt! Postaramy się sprostać wszelkim wyzwaniom.