Czy już wiesz jakie kolory będą w roku 2019?

Kolory są niezwykle ważne w naszym życiu. Wpływają na nasz nastrój oraz na to co kupujemy. W każdym roku firma Pantone wybiera nowy trend kolorystyczny. W roku 2019 jest to kolor Living Coral. Wybrany kolor jest ukłonem w kierunku raf koralowych, które zagrożone są wyginięciem. 

Czy stonowane barwy i  kolory ziemi będą modne w tym sezonie?

Również kolory ziemi i rdzy takie jak ciemnoszary, zgaszone zielenie, brudne brązy, błękity, rude i szarości to odcienie, które w tym sezonie powracają do łask. Kolory ziemi to uniwersalne barwy, które mają wielu miłośników. 

Rok 2019 to także czas beżu. Ten kolor świetnie łączy się z innymi mocniejszymi kolorami. Beż i jego odcienie wspaniale łączą się także z innymi neutralnymi kolorami, nadając stylizacji miejskiego szyku.

Kolory ziemi, beże i pastelowe barwy kojarzą się z harmonią, spokojem, elegancją i stylem. 

Czy mocne, żywe kolory są trendy w 2019 roku?

Oprócz zgaszonych kolorów ziemi i pastelowych tonacji na uwagę zasługują także mocniejsze barwy takie jak czerwień i jej pochodne. Mimo, że czerwień to dosyć odważny kolor , na ubrania i dodatki w tym kolorze może sobie pozwolić każda kobieta niezależnie od wieku i typu urody. Za pomocą dodatku w postaci czerwonej torebki z pewnością przyciągniesz spojrzenia.

Żywe kolory sprawiają, że stylizacja nabiera nowoczesności i energetyzującej świeżości.  Mocne kolory pojawiły się już na paryskich wybiegach. W większości jest to fukcja, kobalt, limonka i żółcienie. Te intensywne barwy świetnie się łączą z klasyczną czernią lub bielą, a także w towarzystwie beżu. 

Nie zapomnij o niezwykle ważnej roli koloru złotego. Złoty kolor to symbol luksusu, sukcesu i triumfu. Dodanie akcentów złota sprawi, że poczujesz się luksusowo.

Czy kolor czarny i biały jest nadal modny?

Oczywiście rola czerni i bieli to duet nie do przecenienia. To klasyczne połączenie, które nigdy się nie znudzi i nie zestarzeje. Jest świetnym wyborem zarówno w stylizacjach biurowych jak i na wieczorne spotkanie ze znajomymi. Jeśli chcesz nieco urozmaicić tą kombinację, dodaj kolorową biżuterię i zabawną torebkę.

Tegoroczna moda na kolory pozwala nam na bezpieczne stylizacje w neutralnych kolorach i szaleństwo z kolorowymi wykończeniami i dodatkami. Warto postawić na ponadczasowe garnitury i proste ubrania stanowiące bazę garderoby i pozwolić sobie na akcesoria w zwariowanych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *